Yoga Öğretmenin İncelikleri &Tema Oluşturma

Dengeli, güvenli ve etkili yoga dersi vermenin incelikleri ve ders verme pratiğimizi geliştirmeye yönelik ipuçları üzerinde yoğunlaşacağız.

Yoga deneyimi olan, hocalık yolunda sağlam adımlarla ilerlemeyi, bireysel uygulamasını derinleştirmeyi, öğretme yeteneklerini geliştirmeyi arzu eden herkesi bekliyoruz.

Tema Oluşturma:

Tema olarak nelerden yararlanabiliriz ? Enerjetik ve felsefi konulara dair tema oluşturmanın yapı taşları nelerdir ? Yogayı sadece yapılan olmaktan çıkarıp fiziksel beden araştırmasının ötesinde hislerle deneyimlenene nasıl taşırız ? Samimi bir dille temayı derse nasıl öreriz ve ifade bulmasını sağlarız ?

Yoga dersi vermenin incelikleri ve yoga öğretme becerilerinizi geliştirme:

Programa katılanlar öğrendiklerinizi pratiğe dökmek için tüm sınıfa yoga dersi verecek ve Mey Elbi ve Rana Ortan’dan geri bildirim alacaklar. Ders verme pratiği için aşağıdaki buluşmalara ilave tarih katılımcılarla birlikte belirlenecek.

Buluşma Tarih ve Saatleri :

  • 10-12 Mart 2023

Cumartesi ve Pazar günleri saat 10.00-17.30 arası

Buluşma Yeri

Githa Satya Kadıköy Stüdyo

Stüdyomuz max. 20 kişi ile sınırlıdır.

Githa Satya Moda Şubesi / Sports Universe, Caferağa, Moda Cd. 26/A, 34710 Kadıköy/İstanbul

Programa kaydolmak  için Githa Satya Yoga ile temasa geçin.

Sertifika

Bu modül, “Githa Yoga’nın Şifalı 300 Saatlik İleri Seviye Yoga Programı” içinde sayılır. Programı başarıyla tamamlayanlar 20 saatlik Githa Yoga onaylı sertifika almaya hak kazanırlar.