SIKÇA SORULAN SORULAR

Derse Katılım Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Online canlı derslere üye ol, evinin konforundan, seçtiğin yerden derslere katıl. İster tek ders katılım ister aylık üyelik. Dilediğini seç, üyelik avantajlarından yararlan.

Dersler nerede yapılıyor ?

Bütün dersler online olarak, verilen tarihlerde ve saatlerde gerçekleşiyor. Bilgisayar, tablet ya da telefonundan dilediğin yerde derslere katılabilirsin. Zoom uygulamasını çalıştıran her cihaz uygun.

Dersler tam zamanında başlıyor ve bitiyor. Ders başlangıç saatinden 10 dakika evvel sisteme girmen mümkün.

Derslere nasıl katılırım ?

Derslere katılmak için giriş sayfasındaki ders üyelik paketlerinden kendine uygun olanı seçip ödeme yapman yeterli. Seçtiğin üyelik paketine tıklayıp çıkan ekranda satın almak için tıklayın düğmesine bastığında ödemelerini yapmak için websitemden çıkarak güvenli alışveriş ödeme sistemi olan İyzico websitesine yönlendirileceksin. Bu sayfadan ödemeni güvenle gerçekleştirebilirsin. Derslere katılman için gereken tüm bilgileri ödeme yaparken belirttiğin e-posta adresine gönderiyorum.

İyzico üzerinde kredi kartı bilgilerin saklanmaz, iyzico güvenli alışveriş garantili bir ödeme sistemidir. Tek yapman gereken kredi kartını önceden hazırlamak ve ödeme sayfasına ilerlediğinde bilgilerini girerek ödemeni tamamlamak.

Katılamadığım derse erişim hakkım var mı ?

Ders kayıtlarına 5 gün süreyle erişim mümkün. Ders video linkini  e-posta adresine gönderiyorum. Pratiğini aksatmadan kaçırdığın dersi, dilediğin yerde ve zamanda kendi başına yapabilirsin.

Ders süreleri ne kadar ?

Dersler temasına göre 60 veya 75 dakika sürüyor.

Nelere ihtiyacım var ?

Yoga matı ve yardımcı malzemeler. (oturma minderi, blok, kemer ya da bunların yerine geçebilecek benzer malzemeler.)

Ders esnasında kameram açık mı olacak ?

Kamerayı açık tutarsan seni görebilir ve gerekli yerlerde sözlü yönlendirme yapabilirim. Karşılıklı bağ kurmamız ve geri bildirim alman yoga pratiğini daha sağlam temeller üzerine oturur. Dilersen kamerayı kapalı tutabilirsin.

Hesap bilgilerine nasıl ulaşabilirim?

Üyelik paketlerini bu sayfada seçtiğin üyelik tipine tıklayınca çıkan “Satın Al” butonuna basarak satın alabilirsin. Havale yapmayı tercih ediyorsanız ticari hesap numarası bilgileri için ranayogavibes@gmail.com adresine yazabilirsin.

Faturamı nasıl alacağım ?

Ödemeni yaptığında Rana Ortan Şahıs Şirketi olarak fatura kesiyorum. Faturanın sana ulaşması için geçerli bir e-posta adresi vermiş olman yeterli.