Günümüz şartlarında yoganın daha geniş kesimlere ulaşması için elimizdeki dijital imkanlardan faydalanıyoruz. Evimize ya da iş yerimize yakın, kolayca ulaşabildiğimiz bir yoga stüdyosu olmayabilir. Ya da programımız gün içerisinde bir stüdyoya gitmek için bize vakit tanımayabilir. Düzenli uygulama, yoganın bize olan faydasını görmek için önemli. Haftada iki hatta üç kez matın üzerinde zaman geçirmek hayat kalitemizi büyük ölçüde arttırıyor.

Online canlı ve kayıtlı yoga dersleri ile yoga  pratiğinize her neredeyseniz, bulunduğunuz ortamdan devam edin.

Rana Yoga Vibes Youtube kanalımdaki dersler farklı seviyelerden uygulamacılara hitap ediyor. Farklı sürelerdeki Vinyasa Akış derslerinin yanısıra, yeni başlayanlar için yoga, adım adım meditasyon uygulaması ve yoga hakkında merak edilenlere dair  ipuçları da kanalımda sizleri bekliyor. Her hafta düzenli olarak yeni içerik yükleniyor.

Youtube Oynatma listelerim :

Yeni Başlayanlar İçin Yoga ➤ https://bit.ly/39hHPTJ
20 Dakika Vinyasa Yoga ➤ https://bit.ly/3vvEcSQ
Yoga İpuçları ➤ https://bit.ly/3LzLOcG
Adım Adım Meditasyon ➤ https://bit.ly/3LxLoUg
Yoga Randevuna Geç Kalma ➤ https://bit.ly/3FePlKZ
15 Dakika Yoga ➤ https://bit.ly/3cm6HeF
Hafif Akış ➤ https://bit.ly/3zgEAqk

Daha uzun vadeli bir dünüşümün kapısını aralamak, güvenli bir uygulama için yoga pozlarını detaylı bir biçimde öğrenmek isteyenler 21 Gün Yoga Dönüşüm Kiti, Asana Mutfağı paketlerine ulaşmak için bana ranayogavibes@gmail.com dan yazın. Paketlerin linkleri mailınıza gelsin.