Farkındalıklı yoga pratiği için grup derslerine katılmak ister misiniz ?

Vinyasa Akış tarzında, tematik,parçalardan bütüne doğru ilerleyen grup yoga dersleri veriyorum. Pratikler, katılımcıların deneyimine göre başlangıç, orta ve ileri seviye olarak ayrılıyor. Uygulamanın temasına göre meditasyon ve nefes çalışmalarına alan açıyorum.

Yogayı sadece matın üzerinden yapılan bir uygulama olmaktan çıkarıp hayatın içine taşımak amacım. Yoga felsefesinden bize destek olabilecek öğretileri, farkındalık temalarını pratiklerin içine örüyorum.  

Kimler için uygun ?

Grup dersleri yogaya yeni başlayanların düzenli yoga pratiğini edinmeleri için harika bir fırsat. Yoga deneyimi olanlar ise pratiklerini derinleştirmek, poz ve sekans becerilerini geliştirmek ve kendi bireysel pratiklerini oluşturmak için katılabilirler. 

Faydaları neler ?

Grup enerjisi içinde birlikte hareket etmek motivasyonumuzu arttırır.  Yoga yolculuğumuzda yaşadıklarımızı birbirimizle paylaşma fırsatı verir. Karşılaştığımız zorluklar karşısında yalnız olmadığımızı görürüz. Zaman içinde yoga topluluğunun bir parçası haline gelir ve birbirimizden öğrenerek şifa bulmaya devam ederiz.

Ne yapmanız gerek ?

Güncel ders programını öğrenmek ve kayıt yaptırmak için ranaortan@gmail.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ne kadar süredir, hangi tarz yoga yaptığınızı ya da yogaya yeni başlıyorsanız sizi neyin yogaya yönelttiğini birkaç cümleyle bana yazabilirseniz çok memnun olurum.

Namaste !