ARTVİN MACAHEL YOGA TATİLİ

Tarih: 09-10-11-12 Eylül (3 gece, 4 gün)

Acenta : Borçka Karagöl Turizm Seyahat Acentası A – 11721

Kamp İçeriği:

Kamp boyunca, Kaçkar Dağları’nın eteklerinde, Macahel’de doğayla kucak kucağa, renk cümbüşünün içinde sabah ve akşamları yoga , nefes ve meditasyon çalışmaları ile huzur bulup, kültür ve tabiat turlarıyla bu güzel coğrafyayı yakından tanıyacağız.

Her sabah güne nefes ve meditasyon pratikleri ile başlayıp, sonrasında enerji verici bir vinyasa akışı ile devam edeceğiz. Gün içinde Doğu Karadeniz’in mükemmel doğasının keyfini çıkarıp, akşamları rahatlatıcı yoga dersleri ve terapi yöntemleri ile şifa bulacağız. Şehrin  kalabalığından ve telaşından uzakta doya doya bir tatil geçireceğiz.

Kamp boyunca,  iki deneyimli hoca sizin yanınızda olacak. Kamp, her seviyede katılımcıya açıktır, yoga deneyimi aranmamaktadır. Sadece açık bir kalp ve niyet ile orada olmanız yeterlidir.

Kamp Mekanı: 

Macahel Yayla Evi , Kafkas dağlarının devamı olan 2300 rakım yükseklikte Karçal dağlarının eteklerindedir. Mekan, 2006 yılından bu yana  seyahat eden konuklara, Karadeniz’in ve Kafkasya’nın eşsiz doğal ve tarihi güzelliklerini keşfe çıkan doğa ve yoga severlere, trekking, hiking meraklılarına hizmet etmektedir. Çağdaş ve otantik şekilde dizayn edilmiş her türlü konfor ve ihtiyaç düşünülerek yapılandırılmış dokuz oda, bir oturma salonu ve muhteşem iki şömine odası bulunan bir tesistir. Odaların tümünde tuvalet banyo ve 24 saat sıcak su mevcuttur.

Mekan hakkında detaylı bilgi için: https://www.macahelyaylaevi.com/

Konaklama, iki kişilik odalarda Yarım Pansiyon (oda, sabah kahvaltısı ve yöresel akşam yemekleri dahil) şeklindedir. Doğadaki yeşil ağırlıklı bitkiler, meyveler ve sebzeler, süt ürünleri organik olup bunun yanında kendine has Gürcü yemekleri, yöresel hamur işleri, sağlıklı ve doğal tatlar sunmaktadır.

Ulaşım:

 Toplu transfer sebebiyle tüm katılımcılarla birlikte aşağıda yazılı uçak seferleri ile seyahat edeceğiz. Kamp tarihleri itibarıyla gidişimiz ve dönüşümüz Trabzon, üzerinden Türk Havayolları ile olacaktır. Toplu transfer ve gezi programı sebebiyle aşağıda yazılı gidiş-dönüş biletlerini almamız gerekmektedir.

*Gidiş – 09 Eylül Perşembe THY 08.30 SAW (İstanbul) – 10.05 TZX (Trabzon)

*Dönüş – 12 Eylül Pazar THY 17.35 TZX (Trabzon) – 19.15 SAW (İstanbul)

09 Eylül Perşembe günü Trabzon Havalimanına varışımızı takiben topluca özel servis aracı ile aşağıda rotası yazan seyahat sonrası mekana ulaşım sağlayacağız. 12 Eylül Pazar günü dönüş için ise mekandan Trabzon havalimanına toplu transfer yapılacak.

Yanımızda Ne Getirelim: 

  • Yoga matınız ve yoga için rahat kıyafetler
  • Dinlenme pozları ve meditasyon için üzerinizi örtecek kalınca bir şal ve kalın çoraplar
  • Dışınızı, içinizi sıcak tutacak kalın kıyafetler, gece rahat bir uyku için kalın pijamalar, çoraplar
  • Yağmurluk ya da mont
  • Su geçirmeyen yürüyüş ayakkabısı ve yedek spor ayakkabısı
  • Yürüyüş esnasında taşımak için su matarası/şişesi getirmeniz size kolaylık sağlayabilir

 

 

 

 

Event information
 Macahel, Camili Bucağı, 08490 Borçka/Artvin, Türkiye
E-Posta Listeme Üye Olun!
Etkinliklerden ve yeni içeriklerden hemen haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.