RANA VE BAŞAK İLE YİNYASA YOGA SERİLERİ GİTHA YOGA’DA

Yer: Githa Yoga /Gümüşsuyu
Yinyasa Nedir ?
Yang ve Yin’in mükemmel birleşimidir. Pozlarda aktif ve pasif kalabilmeyi, her ikisinin de bedende ve zihinde yarattığı etkileri deneyimlemeyi beraberinde getirir.
Yinyasa Uygulaması Neyi İçerir ?
Bedeni ısıtmaya, güçlendirmeye yönelik hafif Vinyasa Akış serileriyle başlıyoruz. Nefesle, hareketi farkındalık içinde senkronize ederek bedenin gerginliğinin ve zihnin stresinin çözülmesine imkan tanıyoruz. Devamında Yin Yoga pozlarıyla bağ dokuları gevşetip, alan açmaya, enerji akışını engelleyen blokajları çözmeye yöneliyoruz.
Beden, zihin, ruh üçlüsü arasındaki koordinasyona farklı açılardan temas ederek bütünlük hissini deneyimlemeye başlıyoruz.
 
Süre Ne Kadar ?
2,5 saat olarak belirledik. Hem Hafif Vinyasa Akış, hem Yin Yoga pozlarının etkilerini daha derinden zamana yayarak hissetmek hem de uygulama sonunda nefes farkındalık meditasyonuna yer vermek için.
 
Kimlere yönelik ?
Her seviyeye uygun. Yogaya yeni başlayanlar, deneyimli uygulamacılar, özetle herkesi bekliyoruz.
Özellikle hafta içi seanslara katılmak sizin için mümkün olmuyorsa her iki yoga tarzını, Yin ve Yang’i barındıran bu uygulamayı hafta sonu programınıza dahil etmek için güzel bir fırsat.
NOT:
-Her seviyeye uygundur. Haftasonu programınıza dahil edin.
-Yogaya yeni başlayanlar, deneyimli uygulamacılar, özetle herkesi bekliyoruz.
-Özellikle hafta içi seanslara katılmak sizin için mümkün olmuyorsa her iki yoga tarzını, Yin ve Yang’i barındıran bu uygulamayı hafta sonu programınıza dahil etmek için güzel bir fırsat.
-Rezervasyon gereklidir
Event information
 Gümüşsuyu Mahallesi, Saray Arkası Sk. No:39, 34437 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye
E-Posta Listeme Üye Olun!
Etkinliklerden ve yeni içeriklerden hemen haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.