“KENDİ SESİNİ BULMAK” YOGA EĞİTMENLİĞİ YOLUNDA MENTORLUK PROGRAMI (3, 6, 9 AY)

Neden bu program ?

Yoga öğretmeye başladığımız ilk yıllarda, gerek hoca-öğrenci ilişkisinin doğası gerek ders verirken karşılaştığımız çeşitli durumlarla ilgili bir rehberliğe sıkça ihtiyaç duyup genelde karanlıkta yolumuzu el yordamı ile bulmak zorunda kaldık ve pek çok şeyi deneme yanılma yoluyla öğrendik.

Bu yüzden özellikle yoga eğitmenliği yolculuğuna başlarken ve süreç içinde bir rehber eşliğinde ilerlemenin ne kadar faydalı ve kolaylaştırıcı olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu programı da kendi tecrübelerimizden yola çıkarak bu ihtiyaçlara cevap verebilmek ümidiyle tasarladık.

Bu program neler içeriyor ?

Programı Sinem Er ve Rana Ortan olarak, birlikte yürütüyoruz.

Bu programda 3, 6 ya da 9 aylık paketlerden birini tercih etme şansınız var. Süreç içinde size, kaydedip yollayacağınız derslerle ilgili yapıcı geri bildirimde bulunacak, hocalığınızla ilgili geliştirmek ve parlatmak istediğiniz konulara dair destek verecek, çeşitli okuma tavsiyelerinin yanısıra, sorularınızı da elimizden geldiğince cevaplayacağız.

Süreç nasıl işliyor ?

1- İlk olarak sizinle yol haritamızı belirleyebilmek adına ücretsiz 20 dakikalık skype ön görüşmesi yapacağız.
2- Sonrasında her ay iki kez birer saatlik görüşmeler (yüz yüze ya da skype) yapacak, hocalığınızla ilgili detaylı geri bildirimler ve aynı zamanda ders sekanslama konusunda temel destek vereceğiz.
3- Süreç içinde size tavsiye edeceğimiz niyetinizi destekleyen kitaplar üzerinden beyin fırtınası yapacağız.
4- Kendinizi, kimliğinizi en doğru yansıtacak ve işinizi en uygun şekilde tanıtabileceğiniz promosyon yöntemleri konusunda danışmanlık vereceğiz.
5- Bu programı tamamladığınızda, seçtiğiniz paketin süresine göre 30, 60, 90 Saatlik Uluslararası Yoga Alliance Onaylı YACEP (Devam eden eğitim) Sertifikasına hak kazanacaksınız.

Not: Bu Program eğitimlerimizden mezun öğrencilere %10 indirimlidir. Detaylar için bizlerle sinemranaegitim@gmail.com adresinden iletişime geçin.

Event information
E-Posta Listeme Üye Olun!
Etkinliklerden ve yeni içeriklerden hemen haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.